Svatební a jiné hostiny - Zámek Častolovice

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Svatební a jiné hostiny

Co nabízíme


Na zámku se často pořádají svatební hostiny, různé rodinné nebo podnikové oslavy, bankety a konference. Pro tyto účely mohou posloužit prostory Růžové restaurace, Galerie nebo zámecké Oranžerie.  

Růžová restaurace patří mezi nejstarší části zámku. Sloupoví sice nedovoluje postavit tak grandiozní tabuli jako v Oranžérii, ale hostům připadá více útulná. Je zde možno usadit 45 osob. Tento prostor je také možno zarezervovat pro skupiny, které mají zájem o prohlídku zámku s následným pohoštěním.  

Galerie je vhodná pro menší skupinky do maximálního počtu 26 osob.

Zámecká Oranžérie je ideálním místem pro větší  a reprezentativnější hostiny, bankety nebo podnikové akce.  V tomto velkém sále je možnost usadit k jednomu stolu až 100 osob. Kapacita Oranžerie se při banketech pořádaných formou rautu rozroste na počet až 200 osob. Výhodou tohoto prostoru je také plně zařízené zázemí, které umožňuje objednateli zajistit si vlastní cateringovou společnost. V prostorech Růžové restaurace a Galerie zajišťuje gastronomické služby provozovatel Zámecké kavárny a restaurace.

Důležitou podmínkou pro akce konané v Galerii je delka trvání, která je stanovena maximálně do 18:00 hodin. V tento čas se uzavírá celý zámek.  
V Růžové restauraci a Oranžerii je možno po domluvě s vedením zámku prodloužit tvrání akce do večerních hodin.

Veškeré bližší informace a podrobnosti Vám rádi poskytneme na adrese: sprava-zamku@zamek-castolovice.cz

Detaily ohledně gastronomických služeb můžete projednat s provozovatelem Zámecké kavárny a restaurace: zameckakavarna@gmail.com
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky